Rüyada karanlıktan aydınlığa geçmek

Rüyada karanlıktan aydınlığa geçmek müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada karanlıktan aydınlığa geçmek gördüyseniz:

  • Evdeki sorunlar hedeflerinize ulaşmanızı engelliyor.

Rüyada karanlıktan aydınlığa geçmek tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına yorulur.

Rüyada karanlıktan aydınlığa çıkmak ihya sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıktan aydınlığa kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, bunu da herkese ilan edeceğine rivayet eder.

Rüyada karanlıktan aydınlığa gitmek doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlıktan aydınlığa çıkmak ne demek sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada karanlıktan aydınlığa koşmak sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada karanlıktan aydınlığa çıkmak sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada karanlıktan aydınlığa çıkmak nedir kolay yollardan kazanacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.