Rüyada karanlıkta yüz görmek

Rüyada karanlıkta yüz görmek kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine işarettir.

Rüyada karanlıkta yüz gördüyseniz:

  • Özel yaşamınıza karışan kişiler olabilir.

Rüyada karanlıkta aramak hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, ön plana çıkacağına delalet eder.

Rüyada karanlıkta cin görmek sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada karanlıkta çay doldurmak hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta korkutulmak kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına yorulur.

Rüyada karanlıkta kan görmek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada karanlıkta kalabalık arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta mum görmek üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına yorulur.

Rüyada karanlıkta uyumak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments