Rüyada karanlıkta yol gitmek

Rüyada karanlıkta yol gitmek tüm dileklerin tutacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada karanlıkta yol gitmek gördüyseniz:

  • Bir çok haber ya da mektup alabilir, çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz.

Rüyada karanlıkta kalmak büyük savaşların yaşanacağına, malında azalmaya işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta mum görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada karanlıkta olmak hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta cin görmek oldukça kazançlı işler yapacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada karanlıkta yol aramak sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, hastalığın biteceğine yorulur.

Rüyada karanlıkta uyumak hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına delalet eder.

Rüyada karanlıkta kar görmek yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına işarettir.

Rüyada karanlıkta nur görmek eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments