Rüyada karanlıkta kalmak

Rüyada karanlıkta kalmak projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, rakiplerinin üzüleceğine, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta kalmak gördüyseniz:

  • Duygusal konular gerilim nedeni olabilir.

Rüyada karanlıkta görememek aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta ev aramak yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta korkutulmak uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına yorulur.

Rüyada karanlıkta uyumak malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta yüz görmek büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta olmak uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine inanılır.

Rüyada karanlıkta kalmak işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine tabir olunur.

Rüyada karanlıkta çay doldurmak hafifleyeceğine, şifa bulacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments