Rüyada karanlıkta ışık tutmak

Rüyada karanlıkta ışık tutmak bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, bir araya geleceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına alamet eder.

Rüyada karanlıkta ışık tutmak gördüyseniz:

  • Dedikodular ya da şikayetler başlamadan önce ortamın netleşmesi gerekiyor.

Rüyada karanlıkta ışık açmak kısmetli bir yıl geçirileceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta ışık tutmak uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, sağlığının bozulmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta bir ışık görmek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, elindekileri de kaptıracağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta yüzüne ışık vurması yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta yeşil ışık görmek eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine yorulur.

Rüyada karanlıkta ışık yakmak çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada karanlıkta ışık aramak güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada karanlıkta sarı ışık görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments