Rüyada karanlıkta boğa görmek

Rüyada karanlıkta boğa görmek kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, para sahibi olacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta boğa gördüyseniz:

  • Oturup, bekleyip uymakta zaman kaybetmemelisiniz.

Rüyada karanlıkta boğa görmek beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, hedeflerine ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada boğa sevmek verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, kalıcı başarıyı yakalayacağına inanılır.

Rüyada iki boğa görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, biraz olsun hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada boğa beslemek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada boğa kaçması aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada boğa almak çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına yorulur.

Rüyada dev boğa görmek borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada görülen boğa gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments