Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, rahat bir hayata sahip olmaya, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına tabir olunur.

Rüyada kara kedi gördüyseniz:

  • Yüksek performansınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek hem de işinde söz sahibi olacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada kara kedi ısırması bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi emzirmek karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, geçiminin zor hale geleceğine işarettir.

Rüyada kara kedi görmek kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine tabir olunur.

Rüyada iki kara kedi görmek çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada kara kedi yakalamak sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi beslemek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi ile boğuşmak hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments