Rüyada kara kedi almak

Rüyada kara kedi almak maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, dine ve allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına tabir olunur.

Rüyada kara kedi almak gördüyseniz:

  • Parayla ilgili konularda ilerlemeler olabilir.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara kedi ile boğuşmak yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada kara kedi yıkamak yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına delalettir.

Rüyada kara kedi çiftleşmesi kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, zararların günden güne artacağına işarettir.

Rüyada kara kedi almak ailesinden hayır göreceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına inanılır.

Rüyada kara kedi öpmek elindekileri de alıp götüreceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına inanılır.

Rüyada kara kedi beslemek yaralayacağına ve küstüreceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi tekmelemek ağız tadına kavuşacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments