Rüyada kara is görmek

Rüyada kara is görmek kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine delalet eder.

Rüyada kara is gördüyseniz:

  • Bir süre için zamanınızı özel işlerinize ayırabilirsiniz.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü bebek görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, anne babayla ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kara insan görmek kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, en gösterişli arabalara bineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada kara kara adamlar görmek önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada kara sel başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada kara gül koparmak bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada kara hindi hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, alınganlıkların hasıl olacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments