Rüyada kar ve kedi görmek

Rüyada kar ve kedi görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kar ve kedi gördüyseniz:

  • Yaşamınızda küçük değişiklikler olabilir.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına rivayet eder.

Rüyada kedi kedi yavrusunu yemesi hayatının olumsuz yönde değişeceğine, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına yorulur.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada kedi yiyen kedi görmek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yavru kedi kedi görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavru kedi görmek hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi tüyü görmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına inanılır.

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek ondan her zaman iyi haberler alınacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.