Rüyada kaptan olmak

Rüyada kaptan olmak kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, süzüleceğine, ağlayacağına, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada kaptan olmak gördüyseniz:

  • Bir çok alanda şansınız artıyor.

Rüyada kaptan görmek iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine yorulur.

Rüyada kaptan olmak kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada kaptan şapkası takmak bedeninin şifaya kavuşacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine delalettir.

Rüyada kaptan su dökmek parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, borçların artacağına alamet eder.

Rüyada kaptan pilot görmek istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına tabir olunur.

Rüyada büyük kaptan su içmek maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine delalettir.

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada gemi ve kaptan görmek tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments