Rüyada kaplumbağa ve kertenkele görmek

Rüyada kaplumbağa ve kertenkele görmek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, kafasının karışacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine delalet eder.

Rüyada kaplumbağa ve kertenkele gördüyseniz:

  • Hissi güçlükler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylar başınıza bela açabilir dikkatli olmalısınız.

Rüyada kaplumbağa ve kertenkele görmek iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kertenkele ve kaplumbağa görmek yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kertenkele doğurmak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada kertenkele çiftleşmesi hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kertenkele süpürmek mesleğindeki başarısının artacağına, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına delalettir.

Rüyada yatakta kertenkele kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine tabir olunur.

Rüyada kertenkele ihya bolluk ve berekete kavuşulacağına, zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor kertenkele görmek ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.