Rüyada kaplanın sarılması

Rüyada kaplanın sarılması iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, azalacağına, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaplanın sarılması gördüyseniz:

  • Bazı fikirlerinizi ya da size yapılan iltifatları sevdiğiniz kişilerle paylaşmanız ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüyada kaplanın konuşması kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplanın ölmesi işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplanın koruması tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, ekmeğinin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada kaplanın sarılması hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, hasta olanın da iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada kaplanın insana dönüşmesi çok büyük başarılar elde edileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına delalettir.

Rüyada kaplanın elini ısırması kişisel yeteneklerini geliştireceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada kaplanın üstüne atlaması sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada kaplanın kedi yediğini görmek itibarda meydana gelecek değişikliğe, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments