Rüyada kaplan ve sırtlan görmek

Rüyada kaplan ve sırtlan görmek bazı ortaklıklar kuracağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, başarılı olacağına, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine işarettir.

Rüyada kaplan ve sırtlan gördüyseniz:

  • Detayları atlamamanız gerekiyor.

Rüyada kaplan ve sırtlan görmek zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sırtlan eti yemek hayatını kazanırken keyif alacağına, sorun üstüne sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada sırtlan kovalamak hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına işarettir.

Rüyada sırtlan saldırısı görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza işarettir.

Rüyada sırtlan tarafından kovalanmak hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada sırtlan görmek ne demek ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine inanılır.

Rüyada aslan ve sırtlan görmek sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek sırtlan görmek çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, onları koruyup kollayacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ozlem

Karanlikti geceydy her yer telliydi sirtlan cikti karsima yanimda kucuk oglum vardi tas attim sirtlana sonra bir kaplan belirdi ve o telli kapiyi acip bize saldirdi kacarken buyuk ogluma kaplan geliyor diye haykiriyordum kucuk oglum alip kactim

Sıla

Rüyada sahilde büyük kafesler vardı içlerinde aslanlar kaplanlar vardı sonra bir ağacın üstünde beyaz bir kaplan put gibi duruyodu kaplanı çağırıyodum sanki sahibiymişim gibi birbirimizi tanıyomusuz gibi gelip beni sirtina aliyodu geziyoduk kafeslerde bir sırtlan aslanlara kaplanlara saldiriyodu bizi görünce bizi kovaladi ben kaplana kaç ben oyalarim diyip denize atlıyodum ama sırtlanın hedefi ben değildim sanki . Lütfen yorumlarmısınız aksiyon filmi gibi çok etkilendim 🙂