Rüyada kapının mühürlenmesi

Rüyada kapının mühürlenmesi kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine alamet eder.

Rüyada kapının mühürlenmesi gördüyseniz:

  • Yurtdışında çalışanlar ülkelerine dönme kararı alabilirler.

Rüyada dış kapının zorlanması bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dış kapının düşmesi kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada kapının mühürlenmesi aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dış kapının kilitlenmemesi yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dış kapının çalınması dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, sözleri tutulacağına işaret eder.

Rüyada kapının tekmelenmesi kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada kapının kurcalanması esenlik içinde olacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapının bıçaklanması daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.