Rüyada kanatlı kertenkele görmek

Rüyada kanatlı kertenkele görmek borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, asla dert yüzü görmeyeceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanatlı kertenkele gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya yakınlarınızla ilişkilerinizde zihinsel ya da ahlaki dersler söz konusu olabilir.

Rüyada kanatlı kertenkele görmek etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine alamet eder.

Rüyada kanatlı at görmek sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kanatlı koyun bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine alamet eder.

Rüyada kanatlı karınca öldürmek bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada kanatlı balık tutmak ortak edineceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kanatlı siyah at görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kanatlı kahverengi at görmek istediği her şeyi elde edebileceğine, işlerinin bir anda bozulacağına delalet eder.

Rüyada kanatlı eşek görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.