Rüyada kanalizasyonda balık görmek

Rüyada kanalizasyonda balık görmek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına alamet eder.

Rüyada kanalizasyonda balık gördüyseniz:

  • Yaratıcı fikirlerinizi paraya çevirebilirsiniz.

Rüyada kanalizasyonda balık görmek ortaklı işlere girileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine yorulur.

Rüyada kanalizasyonda yüzmek yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine rivayet eder.

Rüyada kanalizasyonda kaybolmak arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kanalizasyonda boğulmak kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına delalettir.

Rüyada kanalizasyonda olduğunu görmek kazancını büyük miktarda arttıracağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kendini kanalizasyonda görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanalizasyonda çalışmak büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanalizasyonda yılan görmek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serkan

Slm rüyamda kanalizasyon gibi pis bi suda
Birden fazla büyük balık tuttum anlamı ne..