Rüyada kalemle oynamak

Rüyada kalemle oynamak önemli ve ciddi işler yapacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalemle oynamak gördüyseniz:

  • Gerçek olanla yanlış veya yalan haber birbirine karışabilir.

Rüyada kırmızı kalemle kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada kalemle oynamak yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kalemle yazı yazmak aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kalemle adam öldürmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, iyi zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalemle çizim yapmak rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini kalemle yaralamak yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun kalemle yazı yazmak hayal kırıklığı yaşanacağına, kinin ve nefretin son bulacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı kalemle yazı yazmak allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments