Rüyada kalede topu tutmak

Rüyada kalede topu tutmak ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına işaret eder.

Rüyada kalede topu tutmak gördüyseniz:

  • Yarınki tutulma sonrası parasal konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada kalede topu tutmak güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, aydınlık bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalede mahsur kalmak aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına delalettir.

Rüyada tarihi kalede gezmek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına inanılır.

Rüyada kalede bayrak görmek hataları için ettiği tövbelerin de allah katında yerini bulacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalede dolaşmak çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, rahat nedir öğreneceğine alamet eder.

Rüyada kalede olduğunu görmek bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına işaret etmektedir.

Rüyada kalede yaşadığını görmek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine delalettir.

Rüyada bir kalede olduğunu görmek kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.