Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü görmek

Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü görmek iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, bununla yüceleceğine, kendini allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, borca batacağına tabir olunur.

Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında bazı problemler söz konusu olabilir.

Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü görmek parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kahverengi gözlü birini yeşil gözlü görmek maddi ve manevi olarak destek olacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına inanılır.

Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü görmek ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine alamet eder.

Rüyada mavi gözlü olmayan birini mavi gözlü görmek aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada birini mavi gözlü görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, sorunlarının çözüleceğine işarettir.

Rüyada mavi gözlü birini görmek hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birini mavi gözlü görmek bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi gözlü birini görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, uzun bir hayat yaşayacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.