Rüyada kahvenin köpüğünü almak

Rüyada kahvenin köpüğünü almak yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahvenin köpüğünü almak gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren konulara daha fazla zaman ayırmanız ekstra gelirler elde edilmesinde faydalı olabilir.

Rüyada kahvenin köpüğünü almak kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına inanılır.

Rüyada kahvenin bitmesi tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine delalettir.

Rüyada kahvenin köpürmesi yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına yorulur.

Rüyada kahvenin önünden geçmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına delalettir.

Rüyada kahvenin dibini yemek geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kahvenin telvesini görmek verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada kahvenin yere dökülmesi özlediği yerlere yolculuk edeceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine inanılır.

Rüyada kahvenin içinde sinek görmek ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, iyi halin geleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments