Rüyada kağıt para ile oynamak

Rüyada kağıt para ile oynamak sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada kağıt para ile oynamak gördüyseniz:

  • Kendiniz gibi davranın.

Rüyada kağıt kağıt para görmek rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına rivayet eder.

Rüyada bozuk para verip kağıt para almak ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada demir para kagıt para görmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bozuk para kağıt para görmek hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına tabir olunur.

Rüyada bozuk para ve kağıt para vermek uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına delalet eder.

Rüyada birine para vermek kağıt para dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine işarettir.

Rüyada bozuk para ve kağıt para bulmak aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine yorulur.

Rüyada kağıt para bozuk para görmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments