Rüyada kafes içinde güvercin görmek

Rüyada kafes içinde güvercin görmek iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, verilen sözlerin tutulacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafes içinde güvercin gördüyseniz:

  • Sizi bazı konularda zorlayan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada kafes içinde güvercin görmek korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, sorunların günden güne azalacağına rivayet eder.

Rüyada kafes içinde yarasa görmek inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafes içinde bebek görmek iyilik ve güzellik bulacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada kafes içinde kaplan görmek atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine alamet eder.

Rüyada kafes içinde papağan görmek yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada kafes içinde maymun görmek karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafes içinde aslan görmek düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafes içinde tavşan görmek keyfin ve geçimin kalmayacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.