Rüyada kafayı oynatmak

Rüyada kafayı oynatmak çalışmaları kötüleyeceğine, sevinçli haberler alınacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine delalettir.

Rüyada kafayı oynatmak gördüyseniz:

  • Hedeflerinize ulaşmak için yeni bağlantılar kurmanız gerekiyor.

Rüyada kafayı oynatmak çok başarılı atılımlar yapılacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kafayı çıkarmak her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına inanılır.

Rüyada kafayı arı sokması mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına tabir olunur.

Rüyada kafayı üşütmek zengin bir hayat süreceğine, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafayı sıyırmak fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine yorulur.

Rüyada kafayı bozmak elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafayı yıkamak sorunların kalmayacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada kafayı kazıtmak sevdiği kişilerden zarar göreceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments