Rüyada kafayı kazıtmak

Rüyada kafayı kazıtmak sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, zarar göreceğine, yeni bir ilişkiye başlanacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine, dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

Rüyada kafayı kazıtmak gördüyseniz:

  • Riskli sayılabilecek işlerden uzak durmalısınız.

Rüyada kafayı çıkarmak öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafayı yıkamak maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine inanılır.

Rüyada kafayı arı sokması refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına yorulur.

Rüyada kafayı sıyırmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafayı üşütmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına inanılır.

Rüyada kafayı bozmak yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada kafayı kazıtmak millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına işarettir.

Rüyada kafayı oynatmak büyük sorunların yaşanacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.