Rüyada kafaya kaka

Rüyada kafaya kaka kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına işaret eder.

Rüyada kafaya kaka gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı hareketlerinin istenmeyen sonuçlarını öngöremiyor olabilirler.

Rüyada kafaya kusun kafaya sicmasi büyük bir karamsarlığa kapılacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada kafaya işenmesi deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kafaya su dökmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafaya kurşun çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafaya kuş düşmesi allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, imkânların çok daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada kafaya tuz dökmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına alamet eder.

Rüyada kafaya top düşmesi iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına rivayet eder.

Rüyada kafaya buz düşmesi huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments