Rüyada kafanın şişmesi

Rüyada kafanın şişmesi bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine alamet eder.

Rüyada kafanın şişmesi gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı duygular veya davranış değişiklikleri dikkat gerektiriyor.

Rüyada kafanın morarması verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, kulluk görevini ihmale edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kafanın şişmesi zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada kafanın büyümesi sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada kafanın kaşınması rızkının artacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada kafanın delinmesi sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kafanın koparılması yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına delalettir.

Rüyada kafanın iyi olması bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafanın yanması yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments