Rüyada kadının eve gelmesi

Rüyada kadının eve gelmesi kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, konforunun yerinde olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, saadetinin yükseleceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadının eve gelmesi gördüyseniz:

  • Gök cisimleri size olumlu etkiler yapıyorlar.

Rüyada bir kadının başka bir kadının avret yerini görmesi iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, yeni bir hayat kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının başka bir kadının cinsel organını görmesi ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına delalet eder.

Rüyada kadının çiş yapması kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadının süslenmesi eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kadının dövülmesi çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına işaret eder.

Rüyada bir kadının kıskanması çok daha iyi koşullara sahip olacağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine delalet eder.

Rüyada kadının göz kırpması çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine inanılır.

Rüyada kadının saldırması farklı iş alanlarına yöneleceğine, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.