Rüyada kadını sevmek

Rüyada kadını sevmek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine işarettir.

Rüyada kadını sevmek gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar yapmadan veya sözler vermeden önce, gerçeklere hakim olup olmadığınızdan emin olmalısınız.

Rüyada kadını kıskanmak onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, mahsullerin fazlalaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadını boğazlamak başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadını dövmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada bir kadını bıçaklamak herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadını sevmek ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadını kaçırmak uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına işarettir.

Rüyada bir kadını arzulamak uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada bir kadını çimdiklemek işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments