Rüyada kadın iç çamaşırı satın almak

Rüyada kadın iç çamaşırı satın almak sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, işlerin çok iyiye gideceğine, umutsuzluk yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadın iç çamaşırı satın almak gördüyseniz:

  • Sizin için belirsizlik içeren bir yöne yöneltilmeye çalışılabilirsiniz.

Rüyada kadın iç çamaşırı satın almak olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iç çamasırı satın almak bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada erkek iç çamaşırı satın almak özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, itibarını geri kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah iç çamaşırı satın almak resmi bir göreve getirileceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz kadın iç çamaşırı görmek rahatsızlıklarla boğuşulacağına, iş hayatında terfi alınacağına delalettir.

Rüyada beyaz iç çamaşırı giymiş kadın görmek sakin ve huzurlu günler geçireceğine, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine alamet eder.

Rüyada kadın iç çamaşırı çalmak iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe kadın iç çamaşırı görmek üzüleceğine, ağlayacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments