Rüyada kadın gerdanı görmek

Rüyada kadın gerdanı görmek başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, asil kimselerden çıkacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada kadın gerdanı gördüyseniz:

  • Sizi mücadeleci ortamlara çekmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada kadın gerdanı görmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadın eli çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine işarettir.

Rüyada kel kadın mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine işaret eder.

Rüyada üç kadın çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına işarettir.

Rüyada saç uzaması kadın kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada kadın ölüsü çok rahat bir hayat süreceğine, işlerin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadın ölmesi geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, haklılığının anlaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadın çığlığı geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.