Rüyada jimnastik yapmak

Rüyada jimnastik yapmak yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, işlerin yeni kapılar açacağına yorulur.

Rüyada jimnastik yapmak gördüyseniz:

  • Oldukça hoş denilebilecek bir öneri, yorum, teklif ya da tavsiye söz konusu olabilir.

Rüyada jimnastik yapmak anne babanın hayır dualarının alınacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada jimnastik hareketleri yapmak bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına tabir olunur.

Rüyada jimnastik salonu çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, doğru adımlar atacağına delalettir.

Rüyada birinin jimnastik yaptığını görmek giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına delalettir.

Rüyada jimnastik yapan birini görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada jimnastik görmek işlerinde verimin artacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada jimnastik yapan görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments