Rüyada ıslak adam görmek

Rüyada ıslak adam görmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ıslak adam gördüyseniz:

  • Her şey göründüğü kadar kolay olmayabilir.

Rüyada ıslak adam görmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıslak saç iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, geleceğin güzel ve hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada ıslak gelinlik üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ıslak çay görmek kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok güzel adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada evi ıslak görmek mutluluğun kapıyı çalacağına, bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine inanılır.

Rüyada ıslak kek yapmak gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ıslak masa çok kolay bir hayatı olacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine işarettir.

Rüyada ıslak pirinç kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments