Rüyada iri bir adam görmek

Rüyada iri bir adam görmek allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, aldığı eğitimin de kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iri bir adam gördüyseniz:

  • İşler hızlanıyor.

Rüyada iyi adam görmek insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada adam yanması kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına delalettir.

Rüyada vurulan adam rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa rivayet eder.

Rüyada adam tokatlamak kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine yorulur.

Rüyada görülen adam her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına inanılır.

Rüyada aç adam görmek yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına yorulur.

Rüyada adam gömmek gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada tanınmayan adam maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments