Rüyada ilkyardım

Rüyada ilkyardım atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına alamet eder.

Rüyada ilkyardım gördüyseniz:

  • Ya da duygularını anlamaya çalışabilirsiniz.

Rüyada ilkyardım adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına rivayet eder.

Rüyada birine ilkyardım yapmak başarılı adımlar atacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birine ilkyardım yapmak rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, iyilik ve hayır bulacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.