Rüyada ilaç reçetesi

Rüyada ilaç reçetesi yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, işinden çıkarılacağına, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, önünün açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ilaç reçetesi gördüyseniz:

  • Gereksiz masraflara eğilimlisiniz.

Rüyada ilaç satmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, sorunlarının tamamen biteceğine rivayet eder.

Rüyada ilaç toplamak dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ilaç sürmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ilaç istemek bir koyduğu işten üç alacağına, yaptığı hataları düzelteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ilaç verilmesi bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada hap ilaç görmek büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına alamet etmektedir.

Rüyada acı ilaç içmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına işarettir.

Rüyada ilaç reçetesi bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments