Rüyada ikram vermek

Rüyada ikram vermek manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, ana baba için büyük bir ev alınacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına alamet eder.

Rüyada ikram vermek gördüyseniz:

  • Topluma açık olan kalabalık bir ortamda, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte bulunmanız olasıdır.

Rüyada zül celali vel ikram başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kek ikram edilmesi ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına delalettir.

Rüyada ölüye ikram çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, çok büyük destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada misafire ikram ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiğ et ikram edilmesi saygınlık göreceğine, dertlerinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ikram vermek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, malında azalmaya rivayet etmektedir.

Rüyada lokum ikram dönmeyen şansın artık döneceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada ikram almak yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments