Rüyada iki tane keçi yavrusu görmek

Rüyada iki tane keçi yavrusu görmek mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına tabir olunur.

Rüyada iki tane keçi yavrusu gördüyseniz:

  • Aya özgüven patlamasıyla başlıyorsunuz.

Rüyada iki tane keçi yavrusu görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki tane siyah keçi yavrusu görmek maddi konularda zayıf düşeceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada keçi ve keçi yavrusu görmek dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada keçi yavrusu doğurmak iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine alamet eder.

Rüyada keçi yavrusu öldürmek eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada keçi yavrusu kesmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz keçi yavrusu sevmek görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına işarettir.

Rüyada kuzu ve keçi yavrusu görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments