Rüyada içki içti yeni görmek

Rüyada içki içti yeni görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, tutumlu bir yaşam süreceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, yaptığı işte sivrileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine işaret eder.

Rüyada içki içti yeni gördüyseniz:

  • Harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir.

Rüyada içki içti yeni görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine işaret eder.

Rüyada sigara içti ini görmek büyük atılımlar yapılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içmesi karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içtiğini görmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada içki şişesinden içki içmek üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada yeni yeni doğmuş bebek görmek onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yeni eve yeni perde asmak sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni ev yeni eşya görmek dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments