Rüyada hürrem sultan olduğunu görmek

Rüyada hürrem sultan olduğunu görmek zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, büyük bir üne sahip olunacağına, hakkında dedikodu çıkarılacağına, maddi kayba uğrayacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına delalettir.

Rüyada hürrem sultan olduğunu gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan ise kalbinizi açmış, ilgilendiğiniz bir insanın hayatınıza girmesini bekliyorsunuz.

Rüyada hürrem sultan olduğunu görmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine delalet eder.

Rüyada hürrem sultan olmak yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada kendini hürrem sultan olarak görmek kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına tabir olunur.

Rüyada hurrem sultan görmek elinin darda kalmayacağına, güzel günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada sultan papağanın öldüğünü görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine rivayet eder.

Rüyada sultan olduğunu görmek çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına inanılır.

Rüyada hürrem görmek güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sultan karısı olduğunu görmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments