Rüyada hoşlandığın kişiyi yüzerken görmek

Rüyada hoşlandığın kişiyi yüzerken görmek uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, hastalıkların yakınına uğramayacağına, aile içinde saadetinin artacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına işarettir.

Rüyada hoşlandığın kişiyi yüzerken gördüyseniz:

  • Sizi yapmaktan hoşlanmadığınız şeyler yapmaya zorlayan kişiler olabilir.

Rüyada hoşlandığın kişiyi yüzerken görmek ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına inanılır.

Rüyada ölen kişiyi yüzerken görmek iş değişikliğine gidileceğine, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere delalettir.

Rüyada bir kişiyi yüzerken görmek hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada sık sık hoşlandığın kişiyi görmek ekonomik olarak darlığa düşeceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın kişiyi gülerken görmek resmi bir kurumda işe girileceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın kişiyi evli görmek karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet eder.

Rüyada hoşlandığın kişiyi ve ailesini görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine işaret eder.

Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek konuşmak dinç kalacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments