Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, bol muhabbette olacağına rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması gördüyseniz:

  • Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi, gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada hoşlandığın çocuğun sana mesaj atması sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine işarettir.

Rüyada hoşlandığın kişinin sana mesaj atması şansının ve bahtının açılacağına, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına işaret eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana gülmesi maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana bakmaması tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin sana mesaj atması çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin mesaj atması yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine delalettir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana bakması ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.