Rüyada hoşlandığın bir kızı görmek

Rüyada hoşlandığın bir kızı görmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, geleceğine bakacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın bir kızı gördüyseniz:

  • Duygusal yanılsamalar veya karışıklıklar bir yakınınızla problem yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada hoşlandığın kızı görmek yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına yorulur.

Rüyada hoşlandığın bir kızı görmek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada hoşlandığın kızı ve annesini görmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, sorunlarının azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kızı başkasıyla elele görmek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kızı başkasıyla görmek işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kızı görmek ne anlama gelir talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına delalettir.

Rüyada eskiden hoşlandığın kızı görmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına yorulur.

Rüyada eski hoşlandığın kızı görmek çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.