Rüyada hoşlandığın adamla öpüşmek

Rüyada hoşlandığın adamla öpüşmek başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, kendisi için mal mülk alacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, ruhuna hayrat yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın adamla öpüşmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin beklentilerini veya rahatını değil kendi önceliklerinizi ön planda tutarak hareket etmelisiniz.

Rüyada hoşlandığın adamla öpüşmek önemli bir makama terfi alacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın adamla konuşmak mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada bir adamla tokalaşmak karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına rivayet eder.

Rüyada bi adamla öpüşmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kör adamla evlenmek alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına işaret eder.

Rüyada başka bir adamla çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine tabir olunur.

Rüyada bi adamla yatmak ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kör bir adamla konuşmak özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments