Rüyada hoşlandığı adamı görmek

Rüyada hoşlandığı adamı görmek keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hoşlandığı adamı gördüyseniz:

  • Bazı tutumlarınız kasıtlı olarak yanlış anlaşılarak hakkınızda çeşitli laflar çıkartılabilir.

Rüyada hoşlandığı adamı görmek uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada hoşlandığı erkek sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına alamet eder.

Rüyada hoşlandığı erkeği kıskanmak çok karlı yatırımlar yapacağına, sadaka ya da zekat vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada hoşlandığı birine sarılmak yalnız kalmak isteyeceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına alamet eder.

Rüyada hoşlandığı kızı öpmek çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığı kişiyi görmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına yorulur.

Rüyada hoşlandığı erkekle konuşmak sorunlarını çözebileceğine, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine rivayet eder.

Rüyada hoşlandığı kadını görmek çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments