Rüyada hortum gördüm

Rüyada hortum gördüm başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, fakirliğinin biteceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada hortum gördüm gördüyseniz:

  • Karşı karşıya kalacağınız sorunlar veya sorun yaratan kişilerle başa çıkabilmek için sözlerinizi tutmanız gerekiyor.

Rüyada hortum ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hortum su paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah hortum sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada hortum ile ıslatılmak başarısının önündeki engellerin kalkacağına, kendisine ev alacağına işaret eder.

Rüyada yeşil hortum bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına delalettir.

Rüyada hortum ile yıkamak haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada hortum fırtına en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada iki hortum görmek oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, kafasını toparlayamayacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.