Rüyada hediye aramak

Rüyada hediye aramak mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, zenginlik içinde olacağına, küs kimselerin barışacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada hediye aramak gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, aile büyükleriniz arasında hastalık ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.

Rüyada ütü hediye gelmesi kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine inanılır.

Rüyada hediye notu hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, zorluklarını aşacağına delalettir.

Rüyada koç hediye gelmesi bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, sorunların zor bir durum yaşatacağına alamet etmektedir.

Rüyada hediye poşeti evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada hediye bal almak yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada mor hediye almak kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada ev hediye vermek ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, çok kötü günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lif hediye almak rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine ve üzüntü duyulacağına, şansının artacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments