Rüyada haşlanmış bozuk yumurta

Rüyada haşlanmış bozuk yumurta işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, huzur ve mutluluk bulacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir.

Rüyada haşlanmış bozuk yumurta gördüyseniz:

  • Başkalarını organize etmeye veya harekete geçirmeye çalışarak zaman kaybediyorsunuz.

Rüyada haşlanmış bozuk yumurta eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada haşlanmış bozuk yumurta görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına inanılır.

Rüyada haşlanmış bozuk yumurta yemek işinin başından ayrılmayacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine tabir olunur.

Rüyada bozuk haşlanmış yumurta görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine tabir olunur.

Rüyada haşlanmış yumurtanın bozuk olduğunu görmek az da olsa feraha çıkılacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine delalet eder.

Rüyada haşlanmış tavuk kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada haşlanmış buğday aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada haşlanmış mısır bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, mahsullerin fazlalaşacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.