Rüyada harbe girmek

Rüyada harbe girmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, hayatındaki fırtınaların durulacağına, yeni siparişler alacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına rivayet eder.

Rüyada harbe girmek gördüyseniz:

  • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip bir kişiyle ya da bir meslektaşınızla ilişkinize dahafazla emek verilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada harbe girmek kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada harbe gitmek şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments