Rüyada hanımını ve kızını görmek

Rüyada hanımını ve kızını görmek iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, siparişlerinin çoğalacağına, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hanımını ve kızını gördüyseniz:

  • Siz kendi fikirlerinizden şaşmayın.

Rüyada hanımını ve kızını görmek uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet etmektedir.

Rüyada hanımını sevmek sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hanımını görmek elinize para geçeceğine, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye delalettir.

Rüyada hanımını aramak kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hanımını öldürmek rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, gözyaşının dineceğine alamet eder.

Rüyada ev sahibinin hanımını görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, kişinin hayatının değişeceğine tabir olunur.

Rüyada boşandığı hanımını görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada hanımını başkasıyla görmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.